Úvod / Kúpeľne - články / Novinky a zaujímavosti / Slávnostné predstavenie novinky EDITION LIGNATUR: Z Benátok do vašej kúpeľne

Slávnostné predstavenie novinky EDITION LIGNATUR: Z Benátok do vašej kúpeľne

DOMOSS novinky SIEMENS a Bosch Galvaniho

Originálny, dychvyrážajúci, neopakovateľný, vzrušujúci. Taký je koncept EDITION LIGNATUR z dielne kúpeľňovej značky KEUCO. Príďte si ho pozrieť exkluzívne v showroome kúpeľní DOMOSS na Galvaniho ulici v Bratislave.

Nábytok je z línie LIGNATUR je vyrobený z unikátneho dreva z benátskych stĺpov, ktoré sú šetrne opracované tak, aby vám slúžili desiatky rokov. “Benátske stĺpy sa vymieňajú približne raz za 10 rokov. Na dreve sa za ten čas podpíše zub času – červotoče, mušle, morská voda. My tieto, pre Benátčanov odpadové, drevá získavame a tvoríme z nich jedinečné kúsky. Po špeciálnom ošetrení vydržia naozaj všetko. Drevo je samo o sebe mimoriadne vhodný materiál do kúpeľne,” prezradila pri prestrihnutí pásky počas oficiálneho predstavenia nábytku Katharia Meinke z KEUCO.

Kúpeľňa EDITION LIGNATUR značky KEUCO je výsledkom spolupráce TEAM 7, rakúskeho výrobcu dreveného masívneho nábytku a dlhoročných skúsenosti kúpeľňovej značky KEUCO. Navrhol ju Dominik Tesseraux z postupimského dizajnérskeho štúdia Tesseraux + Partner. Získala tiež cenu ICONIC AWARDS 2017: Interior Innovation.

Zrkadlo proti zahmlievaniu

Oceníte funkciu zrkadiel s osvetlením EDITION LIGNATUR.  Svetlá môžete meniť pomocou tlačidiel s dotykovou senzorikou, plynulo ho regulovať o stmievať od teplej bielej až po svetlo podobné dennému.

Každý kúsok je výnimočný, doplnený špičkovými technológiami a doladený do posledného detailu. Kúpeľňový nábytok a armatúry z tejto série zakúpite na Slovensku a v okolitých krajinách výhradne v kúpeľňových štúdiách DOMOSS. Nechajte si poradiť skúsenými dizajnérmi riešenie šité priamo na mieru vašim potrebám.

Dizajnéri z kuchynských a kúpeľňových štúdií DOMOSS vás nasmerujú na cestu za dokonalým bývaním. Postarajú sa o kompletný interiér tak, aby bol funkčný, esteticky vyladený a napĺňal vaše predstavy. Zabezpečia kompletný servis od prvotnej vizualizácie, cez výber spotrebičov až po montáž s dokonalou starostlivosťou.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na