Úvod / Kúpeľne - články / Novinky a zaujímavosti / FOTOGALÉRIA: Inšpirujte sa jedinečným kúpeľňovým nábytkom EDITION LIGNATUR značky KEUCO

FOTOGALÉRIA: Inšpirujte sa jedinečným kúpeľňovým nábytkom EDITION LIGNATUR značky KEUCO

DOMOSS raňajky

Kúpeľňové štúdio DOMOSS ako jediný predajca v celom regióne východnej Európy prinieslo na Slovensko jedinečnú svetovú novinku – originálnu sériu EDITION LIGNATUR od Keuco. Prvýkrát ju mohli architekti vidieť na komornom evente priamo v kuchynskom a kúpeľňovom štúdiu DOMOSS na Galvaniho ulici v Bratislave. Príďte si ju pozrieť na vlastné oči aj vy.

Pozvaní architekti sa nedávno na komornom evente s odborníkmi z Bosch – Siemens a Keuco v kuchynskom a kúpeľňom štúdiu DOMOSS na Galvaniho ulici v Bratislave zoznámili so sériou domácich spotrebičov Bosch a Siemens s aplikáciou Home Connect a kúpeľnovou kójou Edition Lignatur od Keuco. Práve vďaka DOMOSSu môžete tie najnovšie technológie exkluzívne privítať už aj u vás doma.

Keuco Lignatur

Luxusný koncept z prírodného dreva EDITION LIGNATUR značky KEUCO navrhlo dizajnérske štúdio Tesseraux + Partner z Postupimu. V našom štúdiu ho predstavil pán Stanislav Menšík. Séria je výsledkom spolupráce TEAM 7, rakúskeho výrobcu dreveného masívneho nábytku a dlhoročných skúsenosti kúpeľňovej značky KEUCO. Nábytok je skutočne unikátny – každý exkluzívny kúsok sa vyrába individuálne – umývadlové zostavy, umývadlá zapustené priamo do dosky na skrinke, vysoké skrinky alebo lavice.

Keuco Lignatur

Masívne drevo v kúpeľni

K dispozícií je v troch druhov prírodných driev – vyrába sa z dubu svetlého, benátskeho alebo z ušľachtilého orecha. V štúdiu je vystavený kúsok vyrobený z benátskych stĺpov, ktorých štruktúra je zdobená až neuveriteľne a celkom prírodne – pôsobením morských živočíchov.

Keuco Lignatur

V EDITION LIGNATUR sa spodné skrinky kombinujú s umývadlami z varicoru alebo z keramiky. Stojanková armatúra, ktorá bola špeciálne vyvinutá pre okrúhle umývadlá z varicoru, sa týči v strede umývadla a strhne na seba pozornosť. Umývadlá sa tiež dajú doplniť nástennými armatúrami KEUCO. Ďalšie doplnky tejto značky ucelenú harmóniu iba podporia.

Keuco Lignatur

Priamo v štúdiu si všimnite aj zrkadlo s osvetlením EDITION LIGNATUR, ktoré má unikátne technologické vybavenie – pomocou tlačidiel s dotykovými senzormi môžete meniť plynule farbu svetla a stmievať – od teplej bielej až po farbu imitujúcu denné svetlo. Týmto spôsobom môžete osvetlenie prispôsobiť svojej nálade, aktivitám – napríklad nanášaniu mejkapu pred odchodom do práce alebo pred romantickou večerou v prítmí reštaurácie.

Po sprche navyše oceníte inteligentný detail – integrované vyhrievanie zrkadla do jednej sekundy zastaví zahmlievanie a neuveriteľne pohodlne sa používa. Stanislav Menšík z KEUCO tiež predstavil novinky KEUCO Plan, ktoré si tiež môžete pozrieť priamo v štúdiu a objednať aj do vašej kúpeľne.

Keuco Lignatur

Séria domácich spotrebičov Bosch a Siemens s technológiou Home Connect tiež zaujala pozvaných hostí – nečudo, prináša do domácnosti nové možnosti, ktoré obohatia každodenný život. Pečivo a skvelý koláč pripravili profesionáli značky Bosch na našom evente priamo v štúdiu práve v inteligentnej rúre s funkciou Home Connect. Iba v bratislavskom DOMOSS štúdiu na Galvaniho máte jedinečnú šancu obzrieť si celý rad domácich spotrebičov s funkciou Home Connect priamo v akcii a tiež si ho aj objednať. Prečítajte si viac na webe www.domosskuchyne.sk

Kolekciu EDITION LIGNATUR na Slovensku výhradne zakúpite iba v kúpeľňových štúdiách DOMOSS. Navštívte naše štúdiá a dohodnite si stretnutie s našimi dizajnérmi. Kontakt nájdete TU.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na