Úvod / Kúpeľne - články / Navštívili sme / Výstava ISH SK by MyBATH: IN sú kúpeľne so smart výbavou

Výstava ISH SK by MyBATH: IN sú kúpeľne so smart výbavou

Prajú si vaši zákazníci modernú kúpeľňu? Inšpirácie priniesla výstava ISH SK by MyBATH 2019. Najnovšie trendy predstavila v Elektrárni Piešťany.

Výstava kúpeľňového sortimentu je akousi zmenšeninou svetovej výstavy ISH Frankfurt 2019, ktorá bola nedávno vo Frankfurte nad Mohanom. Najlepšie kúsky z nej priniesla celoslovenská distribučná značka a sieť kúpeľňových štúdií MyBATH. Najznámejšie a najkvalitnejšie medzinárodné značky pre kúpeľne a sanitárne vybavenie Axor, Bette, Duravit, Emco, Grohe, Hansa, Hansgrohe, Huppe, Kaldewai, Keuco, PMH, Sanit, SanSwiss, Sopro, Villeroy & Boch a Zehnder počas dvoch dní v Piešťanoch odprezentovali dizajnové novinky pre slovenských odberateľov.

MyBATH: Vodu máte vždy pod kontrolou. Vďaka smartfónu

Tohtoročným trendom, ktorý sa udrží aj v nasledujúcom období je smart ovládanie batérií. To znamená, že tečúcu vodu viete ovládať priamo z vášho smartfónu. A teda zákazník ušetrí nielen ju, ale tiež financie. Toto považujeme za veľmi hodnotný a dôležitý argument pri predaji.

Výraznou zmenou prešiel i vzhľad batérií. Zvykli sme si na lesklé chrómované, ale trendy je dnes rôznofarebné prevedenie. Práve naša výstava ukázala pestré možnosti využitia.

Smart kúpeľne sú IN

Vodu máte pod kontrolou priamo vo vašom smartfóne.

Inšpirujte sa kúpeľňou v mramorovom prevedení

Mení sa aj celkový vzhľad kúpeľní. Do popredia nastupujú obklady a dlažby v mramorovom prevedení. Drevo dekory a urban a jungle style. Všetko umocňuje kombinácia s jemnými pastelovými farbami, čím vzniká aj príjemné dizajnové chvenie. Priestoru dominuje napríklad vaňa v tvare písmena D, ktorá je pričlenená iba k jednej stene. Čoraz populárnejšie sú asymetrické a voľne stojace vane na moderných alebo až futuristických nožičkách.

Krásny mramor

Do popredia sa dostávajú mramory.

Ako spoznáte modernú toaletu? Má bezdotykové splachovanie

Výstava priniesla aj inovatívne riešenia do priestorov toaliet, kde kraľujú elektronické bidetové dosky spolu s WC keramikou. Veľmi vítaným doplnkom sú bezdotykové tlačidlá pre splachovanie WC.

Dizajn sa prikláňa v béžovej a šedej

Výstava zaznamenala tiež aktuálny výrazný odklon sanitárnej keramiky do matných farieb. Prevažuje béžová, šedá a jej odtiene. Pri tvorbe sprchovacích kútov a ultraplochých vaničiek použili dizajnéri bielu farbu s možnosťou zvoliť si vlastnú farbu odtokového žľabu. Samotné sprchové kúty však majú konštrukciu vo farbách zo vzorkovníka RAL, prípadne sú iba čierne. Vládne štýl Walk In, ktorý je dnes kráľom kúpeľňového dizajnu. Je to sprchový kút bez dverí, iba s bočnou stenou. Má integrované doplnky, akými sú napríklad poličky na odkladanie drogérie.

Ak ste výstavu zmeškali,  vystavené i ďalšie kúsky si môžete prezrieť v najnovšom katalógu MyBATH 2019.

Stiahnite si katalóg do vášho mobilu alebo si poň príďte osobne do niektorého z našich štúdií.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na