Kaldewei

Dlhoročné skúsenosti, inovácie kúpeľňového sortimentu, nekompromisná kvalita a dlhá životnosť, to všetko sa spája s menom Kaldewei. Skúsený výrobca sprchovacích vaničiek, kúpeľňových vaní a smaltovaných umývadiel vyrába už takmer sto rokov výhradne v sídle firmy v Nemecku a využíva k tomu najmodernejšie technológie. Jedinečný materiál smaltovaná oceľ Kaldewei nie je iba jadrom značky, ale aj receptom na úspech.

Vyskúšajte prameň mladosti – SKIN TOUCH.

Pôžitok z kúpania a starostlivosť o pleť v jednom vďaka sile kyslíka. Skin Touch sýti vodu miliónmi najemnejších bubliniek, ktoré vyvárajú spolu s vodou jemnú zmes pripomínajúcu mlieko do kúpeľa. Stimuluje kožné bunky a do hĺbky čistí pokožku. Výsledkom je na dotyk vitalizovaná, mäkšia a hladšia pokožka každým kúpeľom. Ide o kozmetický efekt, ktorý sa každým kúpeľom prehlbuje.

Jedinečný smaltovaný povrch Kaldewei

Kaldewei je jediný výrobca kúpeľňového vybavenia, ktorý si smalt vyrába sám. Vďaka perfektným vlastnostiam vyzerá aj po 30-tich rokoch ako nová, rokmi používania a čistenia nestráca svoj lesk, odoláva aj UV žiareniu, a zachováva tak v kúpeľniach harmonický vzhľad.

Smaltovaná oceľ je nenáročná na údržbu a dá sa ľahko čistiť bežnými čistiacimi prostriedkami na riad. Navyše môže byť zušľachtená dodatočnou povrchovou úpravou Kaldewei Perl-Effekt. Táto úprava povrchu výrazne uľahčuje čistenie vaní a vaničiek, pretože voda z ich povrchu doslova skĺzne do odpadu a odnáša so sebou všetky nečistoty i vápenaté častice. Na bežné čistenie po kúpaní tak stačí už len opláchnutie teplou vodou.

Na povrchu smaltovanej ocele Kaldewei nevznikajú ani mikroskopicky malé póry, preto sa na ňom nemôžu usadzovať baktérie či plesne. Preto je mimoriadne hygienický a spĺňa požiadavky i tých najnáročnejších.

Kaldewei v kúpeľňových štúdiách DOMOSS

Aktuálne má Kaldewei vo svojom portfóliu viac než 600 modelov – od extra plochých sprchovacích vaničiek cez voľne stojace solitéry kúpeľňových vaní s unikátnym vaňovým ozvučením Sound Wave až po výnimočné solitérne kúsky. Vyberte si z ponuky tejto výnimočnej kúpeľňovej značky v kúpeľňových štúdiách a showroomoch DOMOSS. Okrem širokého portfólia produktov využitie tiež špičkové služby a odborné rady skúsených dizajnérov.

Tešíme sa na vás v kúpeľňových štúdiách DOMOSS.

Súbory na stiahnutie

Videogaléria

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na