Kúpeľňa v byte s plnohodnotným komfortom

Aj v byte môže malá kúpeľňa ponúknuť plnohodnotný komfort

Úvod / Galéria vizualizácií / Kúpeľňa v byte s plnohodnotným komfortom

Kúpeľňa v byte. Pre byt v novostavbe sme pripravili vizualizáciu kúpeľne v modernom gentlemansky-minimalistickom štýle. Ponúka dynamiku, jednoduchosť a modernosť.

V menšom byte s obmedzeným priestorom sa musíte rozhodnúť či chcete menšiu vaňu alebo priestrannejší sprchový kút. Rozhodnite sa na základe priorít. Niekto má radšej benefity vane, iní uprednostnia sprchu. Tak tomu bolo aj v tomto prípade.

Walk In – priestranný sprchový kút

Náš návrhár siahol po modernom sprchovom kúte Walk In Hueppe Select. Príjemné riešenie so zástenou, ktoré patrí medzi najmodernejšie výdobytky v kúpeľniach. Sklená zástena bráni prenikaniu vody do priestoru. Štýl WALK In znamená, že rovno vojdete do sprchy. V malých priestoroch takýto otvorený kút opticky otvorí miestnosť.

Kúpeľňa v byte

Kúpeľňa v byte s riešením pre plnohodnotný komfort.

Kúpeľňa v byte: Vysoký hygienický štandard

Sklená zástena rozdeľuje kúpeľňu na dve časti. V druhej časti sa nachádza umývadlo Avento od značky Villeroy & Boch. Od tej istej značky je aj závesné WC. WC má špeciálny systém, ktorý šetrí vodu. O vysoký hygienický štandard sa stará špeciálna úprava WC a systém DirectFlush. Tieto modern funkcie tak dnes umožňujú umiestňovať WC do kúpeľní bez nežiaducich pachov. Umývadlová batérie je v prevedení čierna matná od značky HG Talis. Pôsobí luxusne. Nábytok do kúpeľne sme zákazníkovi vyrobili na mieru.

Dlažby, ktoré opticky zväčšia priestor

Hoci je kúpeľňa v byte malá, opticky ju zväčšuje dlažba Spotlight Villeroy & Boch v rozmeroch 60×60. Príjemne pôsobí obklad za umývadlom a wc a tiež v sprchovom kúte v bielom matnom prevedení. Obklad je od značky Villeroy & Boch zo série ProArchitectura 3.0.

Súčasťou kúpeľne sú tiež dávkovače mydla, či ďalšie doplnky od značky Keuco.

Máte podobný priestor? Navrhneme kúpeľňu aj pre vás. Kontaktujte nás cez formulár.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na