Úvod / Kuchyne - články / Uncategorized @sk / Taliansky nábytok Calligaris. Nový showroom plný nádherných kusov nábytku

Taliansky nábytok Calligaris. Nový showroom plný nádherných kusov nábytku

Calligaris

Taliansky nábytok Calligaris má nový exkluzívny showroom. Nájdete ho v Bratislave na Galvaniho ulici v priestoroch Kuchynského štúdia DOMOSS – kuchyne SYKORA.

Kráľovnou súčasného nábytku sú farby smaragdovo modrá a zelená a tiež hrdzavá. Sú to farby, ktoré použili dizajnéri výrobcu talianskeho nábytku Calligaris. Nová kolekcia pre obývacie izby, kuchyne a jedálne interpretuje aktuálne trendy v interiérovom bývaní a súčasne dýcha pravým talianskym štýlom a vkusom.

Plnosť farieb vynikne na bielom alebo tmavom pozadí

Kolekcia talianskeho nábytku Calligaris prináša do interiéru dôraz na oblé tvary. Stoličky a kreslá sú bez hrán, jemne splývajú s prostredím a vytvárajú pocit ľahkosti a plastickosti. Precíznym remeselným vyhotovením spájajú v sebe funkčnosť a estetickosť.

Originálnymi prvkami pre jedálenské stoly sú keramické a mramorové produkty. Vázičky a vázy rôznych tvarov a plných odtieňoch farieb ako je modrozelená, tehlovočervená či tmavozelená, no stretnúť sa môžete aj so svetloružovou či nezvyčajnou tymiánovozelenou. Pre povrchové úpravy dizajnéri pri niektorých kúskoch nábytku použili kráľa všetkých materiálov – zamat a prvky elegancie zdôraznili leštenou mosadzou.

Tam, kde s radosťou zasadneme: Drevený jedálenský stôl

Nerozkladacie minimalistické jedálenské stoly so zošikmenými hranami pri dotyku pôsobia príjemne.  Aj vďaka tejto maličkosti sa vám spoločenský bontón podarí dodržať bez väčších problémov. Dizajnéri Calligaris sa držia aktuálnych trendov a dávajú im vlastné cítenie. Preto siahli po prírodných materiáloch a pre stoličky aj stôl si zvolili drevo. Komfortné stoličky majú na dotyk príjemné kožené poťahy, ktoré sa prispôsobia každej postave. Každodenné stolovanie s rodinou alebo priateľmi je tak výnimočným sviatkom umocneným atmosférou, ktorej dáva eleganciu nábytok Calligaris.

Koniec vizuálneho smogu v obývačkách

Ak nechcete svoj domov zahmliť vizuálnym smogom, siahnite po nábytku Calligaris.

Calligaris, to je špičkový dizajn za prijateľnú cenu. Značka Calligaris citlivo reaguje na trendy a zúročuje v nich svoje dlhoročné skúsenosti. Dosahuje tak očakávaný efekt nadčasovosti.

Navštívte Kuchynské štúdio DOMOSS. Naši dizajnéri vám navrhnú riešenie pre váš domov.

Čím určite zaujmete a na ktoré kúsky staviť?

Okrúhly stôl VORTEX je netradične riešený kus nábytku. Upúta dominantnou čiernou špirálovou základňou. Sklenenú tabuľu, ktorá zvýrazňuje originalitu prvku si môžete vybrať v rôznom prevedení. Za veľkým okrúhlym stolom sa navyše budete cítiť príjemne a je ako stvorený na dlhé diskusie a príjemné rozhovory.  

Stolička SOPHIA má racionálny dizajn. Na prvý pohľad zaujme elegantným geometrickým umiestnením dvoch štíhlych kovových tyčí, Tie tvoria rám, na ktorom je uchytené operadlo a sedadlo. Túto ľahkú robustnú stoličku dostanete v čalúnenom prevedení alebo s poťahom z umelej či pravej kože.

Stolička LIBERTY nachádza inšpiráciu vo viedenských kaviarňach. LIBERTY vyberá to najlepšie z odkazu slávneho radu Thonet. Aby ste stoličku mohli používať nielen doma, ale aj v exteriéroch, použili dizajnéri Calligaris ako materiál polypropylén. Je ľahučká so spevnenými nohami. Dostanete ju v širokej škále farieb, od tých klasických až po súčasné módne odtiene.

Servírovaci stolík LOVE má štyri otočné kolieska, čo vám umožní s ľahkosťou servírovať zákusky, kávu či rôzne drinky pre hostí. V kuchyni pohodlne poukladáte a jednoducho preveziete tam, kde sa to práve hodí. Stabilitu barového stolíka zaručuje dizajnová kovová konštrukcia. Občerstvenie uložíte na dve police z bronzového skla.

Ak siahnete po tejto váze, dostanete kus histórie na stôl

Ak siahnete po tejto váze, dostanete kus histórie na stôl

Váza IONICO je keramická a prináša do bežného života kúsok klasickej architektúry. Po inšpiráciu pri navrhovaní tejto nádhernej vázy si dizajnéri pocestovali v čase a premiestnili sa až do starovekého Grécka.

V showroome Caligaris v Kuchynskom štúdiu DOMOSS na Galvaniho ulici si prezriete a vyberiete z množstva ďalších kúskov pre váš domov.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na