Úvod / Kuchyne - články / Uncategorized @sk / Novinky MIELE predstavil Zdeněk Pohlreich: Od októbra v ponuke aj u nás

Novinky MIELE predstavil Zdeněk Pohlreich: Od októbra v ponuke aj u nás

Miele novinky

Svet domácich spotrebičov je opäť pokrokovejší. Prvotriedna nemecká značka spotrebičov do domácnosti MIELE predstavila v Miele Experience Centre v Brne svoje najhorúcejšie novinky. Kuchynské spotrebiče Miele predviedol priamo v akcií kuchársky tím so šéfkuchárom, gurmánom a moderátorom Zdenkom Pohlreichom. O sladké dobroty sa postarala víťazka Masterchef Martina Grňová.

Ako oficiálny predajca tu DOMOSS nemohol chýbať. A tak v našich kuchynských štúdiách či elektropredajniach už v najbližších dňoch môžete najnovšie vysávače, varné dosky či voľne stojace kávovary očakávať v ponuke.

Odsávač pár ukrytý vo varnej doske

K predstaveným novinkám patrila línia varných dosiek SmartLine. Rozmanitosť dizajnových línií, prvotriednu funkčnosť a intuitívne ovládanie si zamilujete. Dizajnérskym skvostom sú tiež varné dosky so zabudovaným odsávačom Two InOne, ktoré vďaka svojimi minimalistickým líniam dokonale zapadnú k akémukoľvek štýlu kuchyne či domácnosti.

Profesionáli z Miele predstavili aj nový rad voľne stojacich kávovarov CM5 a rúry Ranges, ktoré budú v ponuke od jesene tohto roka.

Všetky spotrebiče si naši predajcovia a dizajnéri mohli vyskúšať na vlastnej koži tak, aby vám dokázali plnhodnotne predstaviť ich správne ovládanie, funkčnosť a benefity.

Vysávač, ktorý uprace za vás

Ďalšími novinkami, ktoré môžete očakávať už začiatkom roka 2018 v našej ponuke, sú pokrokové vysávače. Robotické vysávače Miele Scout RX2 povysávajú váš domov vďaka systému dvoch kamier, ktorý sníma interiér technológiou 3D. Vďaka tomu nevynechajú ani kúsok podlahy či koberca neupratenej. Ak vám viac vyhovuje vysávanie vo vlastnej réžíí, v ponuke Miele nájdete aj klasické bezvreckové vysávače pre najnáročnejších zákazníkov.

Miele novinky

To, čo často odrádzalo od kúpy od bezvreckových vysávačov, bolo ich čistenie. Šikovný bezvreckový vysávač Miele Blizzard CX1 vás dostane hygienickým vyprázdňovaním aj vysokou sacou schopnosťou. Výstupný filter vysávača je dokonca bezúdržbový, takže vám ušetrí zbytočné výdavky aj čas.

Naším cieľom je, aby ste v ponuke kuchynských štúdií a ODDOMOSS vždy našli to najnovšie a najlepšie zo starostlivosti o domácnosť. Ako prvotriedni šéfkuchári môžete na novinkách Miele variť už od októbra. Tiež si môžete vybrať z ponuky inteligentných vysávačov Miele. 

Navštívte naše kuchynské štúdiá alebo predajne DOMOSS a pýtajte sa na spotrebiče Miele.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na