Úvod / Kuchyne - články / Uncategorized @sk / Ponuka pre klientov Gansberg Koliba: Spoznajte svoju vysnívanú kuchyňu v štúdiu DOMOSS

Ponuka pre klientov Gansberg Koliba: Spoznajte svoju vysnívanú kuchyňu v štúdiu DOMOSS

Koliba Gansberg

Poďte bývať do Gansberg Koliba. Koncom minulého roka začala developerská spoločnosť ITB s výstavbou nového bytového komplexu Gansberg na bratislavskej Kolibe. V centre ich aktivít je vždy klient. A práve preto sa obklopujú skutočnými odborníkmi – na vytváraní projektov pracuje architektonické štúdio ŠEBO LICHÝ spolu s architektkou Martinou Krajmer Matušovou. Partnerom projektu je aj DOMOSS.

V štandardnej ponuke získajú majitelia bytov exkluzívnu kúpeľňu z dielne kúpeľňového štúdia DOMOSS na Galvaniho ulici v Bratislave. Kúpeľne sú zariadené prvotriednou sanitou Villeroy & Boch, batériami Hansa či sprchovými kútmi SanSwiss. Všetko je doladené v neutrálnych farbách, ktoré symbolizujú úzke spojenie s prírodou v danej lokalite.

Špeciálna ponuka pre klientov Gansberg

Klienti získajú pri návšteve kúpeľnového štúdia DOMOSS na Galvaniho ulici v Bratislave špeciálny voucher s výnimočnou ponukou ušitou na mieru ich potrebám.

Navyše, dokážeme pod jednou strechou vyhovieť aj nadštandardným požiadavkám pri zariaďovaní kuchyne. Ak máte konkrétnu predstavu, prípadne sa radi obrátite na odborníkov, je pre vás pripravený tím skúsených kuchynských dizajnérov v kuchynskom štúdiu DOMOSS – hneď vedľa kúpeľňového showroomu na Galvaniho ulici v Bratislave.

Ponúkame nábytok, kuchyne a kuchynské linky SYKORA na mieru v najvyššej kvalite, exkluzívne nemecké značky a tiež špičkové spotrebiče MIELE, BOSCH, SIEMENS, ELECTROLUX, AEG, FABER a mnohé ďalšie.

Špeciálne so značkou MIELE sme pre klientov Gansberg pripravili:

o   na želanie službu predvedenie spotrebičov a ich funkcií priamo doma u zákazníka,

o   kontrolu a nastavenie spotrebičov po uplynutí riadnej záručnej doby ( 2 roky ).

Partnerom architektov projektu je naša dizajnérka Mária Radošovská. „Pre klientov komplexu Gansberg sme pripravili v našom kúpeľňovom štúdiu na Galvaniho ulici v Bratislave prezentačné kóje, kde si na vlastné oči môžu pozrieť, ako bude ich budúca kúpeľňa vyzerať. Navyše, keďže je v našom záujme najmä spokojnosť klienta, dokážeme zrealizovať takmer akúkoľvek úpravu – vo farebnosti, umiestnení aj pri výbere konkrétnych produktov.“

 

Spolu so službami našich dizajnérov, ktorí sa postarajú o všetko od prvotného návrhu až po finálnu realizáciu, ktorí poznajú projekt Gansberg Koliba, spolupracujú s architetkmi a dokážu prípadné zmeny zapracovať ešte počas výstavby, vám návšteva kuchynského a kúpeľňového štúdia DOMOSS uľahčí zariaďovanie vášho vysnívaného domova na maximum. A navyše, výhodnejšie.

Tešíme sa na vašu návštevu! Pre riešenie vašej kuchyne si rezervujte termín stretnutia s dizajnérmi tu!

Foto a vizualizácia: www.gansberg.sk

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na