Úvod / Kuchyne - články / Referencie / Gansberg Koliba: Príďte si k nám dotvoriť kúpeľňu svojich snov

Gansberg Koliba: Príďte si k nám dotvoriť kúpeľňu svojich snov

Koliba Gansberg

Na bratislavskej Kolibe vyrastá nádherná mestská štvrť Koliba Gansberg. Majitelia aj budúci majitelia bytov sa majú na čo tešiť – na výnimočne rozhľahlý pozemok poskytujúci dostatok súkromia, nádherný výhľad, špičkové technológie a možnosť dotvoriť si bývanie na mieru podľa svojich predstáv. Partnerom projektu sú aj kúpeľňové štúdiá DOMOSS.

Pre klientov sme pripravili reálne zariadené kúpeľne, ktoré získajú v štandardnej ponuke bytu – nájdete ich vystavené v kójach v kúpeľňovom štúdiu DOMOSS na Galvaniho ulici v Bratislave.

Súčasťou štandardného vybavenia kúpeľní sú obklady a sanita starostlivo vybrané z kolekcie svetového výrobcu luxusných kúpeľňových produktov Villeroy & Boch.

Kúpeľne sú zariadené v neutrálnych až zemitých farbách, vďaka čomu korešpondujú s celkovým dizajnom projektu aj okolím. To však nie je všetko.

Výnimočná ponuka pre klientov Gansberg:

Obrovskou výhodou projektu Gansberg je jeho flexibilita. Budúci majitelia si svoje bývanie môžu dotvoriť podľa svojich predstáv. K dispozícii je im v našom kúpeľňovom štúdiu tím skúsených dizajnérov a okrem toho:

– originálny voucher s výnimočnou ponukou iba pre klientov Gansberg

– široký sortiment doplnkov za špeciálne ceny

– nábytok vyrobený na mieru špeciálne pre projekt Gansberg

– špeciálna ponuka z kuchynského štúdia DOMOSS

Na zariaďovaní kúpeľne pre projekt Gansberg spolupracovali Architekti Šebo Lichý s vedúcou kúpeľňových štúdií DOMOSS Máriou Radošovskou. „Pre klientov sme vybrali skutočne prvotriedne produkty. Vane a umývadlá Villeroy & Boch dopĺňajú batérie značky Hansa a sprchový kút SanSwiss. Zvolili sme značky, ktoré sú preslávené tradíciou, kvalitou, autentickosťou a nadčasovým dizajnom,“ dodáva Mária.

Kuchyňa na mieru

Postaráme sa o všetko od návrhu, cez vizualizácie až po konkrétnu realizáciu a doladenie doplnkov. Navyše, k dispozícií máme aj tím skúsených kuchynských dizajnérov a dokážeme vám tak ponúknuť všetky služby na jednom mieste.

Poznáme projekt, spolupracujeme s tvorcami a dokážeme pripraviť originálne riešenie priamo na mieru, upraviť prívody vody a elektriny ak to bude potrebné ešte v štádiu stavby a to všetko presne podľa požiadaviek klienta.

Spoločne tak vytvoríme srdce vášho nového domova – kuchyňu aj kúpeľňu pod jednou strechou v kuchynskom a kúpeľňovom štúdiu DOMOSS na Galvaniho ulici v Bratislave. Viac informácií o ponuke kuchýň na www.studiadomoss.sk

Tešíme sa na vašu návštevu. Rezervujte si termín vášho stretnutia tu!

Foto a vizualizácie: www.gansberg.sk

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na