Čerstvé novinky značky Sykora. Ako chutí budúcnosť dizajnu?

Úvod / Kuchyne - články / Čerstvé novinky značky Sykora. Ako chutí budúcnosť dizajnu?

Štýl, ktorý je teraz osobnejší než kedykoľvek predtým

Rok 2023 sa pri značke Sykora nesie v znamení mnohých skvelých noviniek. Renomovaná česká značka kuchýň a interiéru rozšírila svoju ponuku nielen o nové prevedenia kuchýň, ale aj o sedačky, postele, šatníkové skrine či jedálne a predstavila nový koncept v dizajnovaní celého interiéru. 

Sykora sofa

Relax, stretnutia s priateľmi, zábava aj zázemie – sedacie súpravy Sykora Sofa sú pripravené vyhovieť všetkým. K dispozícii sú dve základné dizajnové rady – ležérna rada Soft so zvýraznenými švami a striedmejšia a dôstojná rada Form. Vybrať si môžete z 34 rôznych modulov, ako aj z rôznych kategórií materiálov a farieb. Možnosti sú takmer neobmedzené.

Nechajte váš interiér povedať celý príbeh

Koncept dizajnových rodín spája a ladí farby a materiály tak, aby spolu tvorili jeden štýl. Preferujete svetlé či tmavé farby? Textil či kožu? S pomocou našich dizajnérov a značke Sykora môže váš interiér absolútne odzrkadľovať váš životný štýl.

Šatníky a úložné skrine

Šatníkové miestnosti sa čoraz viac stávajú súčasťou moderného bývania. Majte o všetkých vašich veciach dokonalý prehľad vďaka šatníku Sykora. S pomocou modulárneho systému vám naši dizajnéri môžu splniť sny o dokonalom usporiadaní.

Postele Sykora

Ergonomické, remeselne výnimočné a navrhnuté pre krásny spánok. Sykora beds prichádzajú v troch rôznych dizajnových prevedeniach a troch kolekcii látok, aby uspokojili akékoľvek nároky. Ešte pred tým, ako sa po náročnom dni uložíte so svojej novej postele a zavriete oči zbadáte, ako skvele padne do interiéru vašej spálne a aj vášho domova.

Zaujalo vás niečo? Kontaktujte nás

V Kuchynských štúdiách DOMOSS vám radi predstavíme každý detail týkajúci sa spální, obývačiek, šatníkov či sedačiek Sykora. Pokiaľ chcete dopriať svojmu domovu vybavenie, ktoré je nielen kvalitné, ale aj dizajnovo a funkčne dokonalé, u nás ste na správnom mieste. Pozvite do svojej domácnosti nádych harmónie v jednotnom štýle a vyskúšajte, ako chutí bývanie s kuchyňami a interiérom Sykora.

Stoly a stoličky Sykora

Stôl Atrium z dubového masívu, alebo stôl Simple s čiernymi kovovými nohami a lamino doskou? Nech si vyberiete akékoľvek prevedenie, zaručene sa stane dominantou vašej novej kuchyne či jedálne. Doplniť ho samozrejme môžete aj vhodnými stoličkami.

 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:


  osobných údajov

   Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

   Mám zájem o:


   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:


    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:


     osobných údajov