Úvod / Kuchyne - články / Novinky a zaujímavosti / Zdravá kuchyňa s Jánom Gorduličom

Zdravá kuchyňa s Jánom Gorduličom

Obľúbil si thajskú kuchyňu a tvrdí, že je profík na thajské kari. Komik a moderátor Ján Gordulič si svoje kuchárske schopnosti čoskoro vyskúša v novej kuchyni od značky Sykora. Možno to pre neho bude ťažký týždeň.

Zaujímavý návrh riešenia kuchyne mu pripravil interiérový dizajnér Roland Raffay z kuchynského štúdia DOMOSS. Janko, ktorý v súčasnosti pôsobí ako standup komik v show Silné reči a komentátor v Ťažkom týždni, kladie dôraz na kombinácie šedej a čiernej farby v minimalistickom dizajne.

Výber kuchyne však ostal na jeho snúbenici Lucke, ktorá sa okamžite rozhodla pre značku Sykora. „Miluje pečenie a chcel som, aby mala kuchyňu snov. Spolu s architektkou poobzerali a vybrali, ja som len platil. Ale mám pocit, že som dostal za peniaze najvyššiu možnú hodnotu – spokojnú Lucku.“ Preto je jasné, kto prvý vyskúša novú kuchyňu z kuchynského štúdia DOMOSS. A nebude sa variť, ale piecť.

Janko sa teší na Luckin lávový čokoládový koláč. A nezabudol zavtipkovať: „Teším sa, že odteraz bude Lucia vypekať a ja budem posedávať a budeme komunikovať a zabávať sa. Navyše máme v byte ideálne prepojenú obývačku s kuchyňou a terasou. To bude paráda!“

V novej kuchyni bude variť aj Janko. Ak by ste nazreli do jeho chladničky, určite tam vždy nájdete čerstvé limetkové listy, citrónovú trávu. A v špajzi má v zásobe kokosové mlieko. Teda suroviny potrebné na prípravu thajského kari.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na