Úvod / Kuchyne - články / Novinky a zaujímavosti / Kuchynské štúdiá DOMOSS: Zákazníkov učil variť majster kuchár

Kuchynské štúdiá DOMOSS: Zákazníkov učil variť majster kuchár

Kuchynské štúdiá DOMOSS sú obľúbeným miesto zákazníkov aj kuchárov.

V kuchynských štúdiách DOMOSS poskytujeme nadštandardné služby pre svojich klientov. Postaráme sa o všetko, od prvotného návrhu až po samotnú realizáciu a doladenie doplnkov. Tam sa však naša starostlivosť o zákazníka nekončí. Pozvaných hostí sme v prvý júnový deň učili variť na špičkových spotrebičoch BOSCH a Siemens priamo v kuchynskom štúdiu DOMOSS v Trnave.

Majster kuchár Honza Řepa si pre klientov pripravil prémiové menu. Budúci a aktuálni klienti sa pod jeho vedením naučili pripravovať lahôdky ako napríklad pošírovaný cold filet s omáčkou beurre blanc, stejk z argentínskej hovädziny či bravčový bôčik upravený metódou sous vide s jablkami.

Navyše, lepšie spoznali spotrebiče BOSCH a Siemens, ktoré predstavujú špičku v kuchynských technológiach. Naučili sme klientov, aby si osvojili moderné vychytávky, vďaka ktorým sú pokrmy delikátne, plné vôní a chuťovo vyladené.

Kuchynské štúdiá DOMOSS sa snažia neustále prinášať inovácie na trhu z kuchynským nábytkom, spotrebičmi, prenášať dizajnové novinky do domácností svojich spokojných klientov a rozširovať portfólio služieb, aby dokázali pokryť všetky potreby zákazníkov. Buďte s nami v kontakte aj na Facebooku a o každej novinke budete vedieť ako prvý.

Fotogaléria

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na