Úvod / Kuchyne - články / Novinky a zaujímavosti / Nastavte hygienický štandard pre toalety a pisoáre bez akýchkoľvek kompromisov

Nastavte hygienický štandard pre toalety a pisoáre bez akýchkoľvek kompromisov

Po úspešnom uvedení novej keramickej povrchovej úpravy HygieneGlaze na trh v roku 2015 vyvinul výskumný a vývojový tím spoločnosti Duravit vývoj inovatívnej keramickej glazúry v rade testov a experimentov: HygieneGlaze 2.0

Nová glazúra HygieneGlaze 2.0, ktorá je vypaľovaná do keramiky, je mimoriadne účinná a pôsobí veľmi rýchlo. Už po šiestich hodinách sú takmer všetky baktérie (90%) zlikvidované. Po uplynutí dvanástich hodín sa dosiahlo zníženie o 99,9 % – rovnaký účinok ako jeho predchodca, ale za polovičný čas. Po 24 hodinách bolo eliminovaných 99,999% baktérií: bezprecedentná úroveň.

V tomto novom patentovanom procese sú zavedené ďalšie aktivačné mechanizmy a komponenty. Optimalizovaná formula HygieneGlaze 2.0 obsahuje novú kombináciu iónov kovov a ďalších účinných látok, ktorá je obzvlášť účinná pri eradikácii baktérií, ako napríklad E.coli.

Účinnosť je založená na oligodynamickej reakcii, ktorá ilustruje škodlivý účinok kladne nabitých kovových iónov na baktérie.

Trvalá a účinná účinnosť

HygieneGlaze 2.0 je počas vypaľovania integrovaný do glazúry. Tento výrobný proces zaisťuje extrémne účinné zníženie patogénov, ako je Escherichia coli. Pečená do keramiky a vybiehajúca z vnútra k okraju toalety alebo pisoáru, HygieneGlaze 2.0 je účinný v oblastiach, ktoré sú obzvlášť náchylné k akumulácii baktérií.

Prekročenie súčasných limitných hodnôt

Účinok inovatívnej glazúry na baktérie bol pri hygienických mikrobiologických testoch tak silný, že výsledky merajúce procedúry ďaleko prekročili hranice noriem. Z tohto dôvodu následné zistenia uvádzali kinetiku po prvý raz. Najskôr sa merali iba začiatočné a konečné koncentrácie po 24 hodinách. Dnes môžu vedci merať účinnosť v priebehu času a ukázať, koľko baktérií bolo zlikvidovaných po 6, 12 a 24 hodinách.

 

HygieneGlaze 2.0 je k dispozícii pre všetky toalety a pisoáre v sériách P3 Comforts, ME od Starck a Vero Air.

UROBTE UŽ DNES PRVÝ KROK K NOVEJ KÚPEĽNI. VYPLŇTE KONTAKTNÝ FORMULÁR A MY SA VÁM OZVEME S ĎALŠÍM POSTUPOM.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov

     Odporučte svojim priateľom

     Pozrite sa späť na