www.studiadomoss.sk3221dzkkrtg5sssbk5cey2wnce9dbj
Úvod / Kuchyne - články / Novinky a zaujímavosti / Výnimočná ponuka pre klientov novej štvrte Kolísky: Kuchyňa a kúpeľňa bez kompromisov

Výnimočná ponuka pre klientov novej štvrte Kolísky: Kuchyňa a kúpeľňa bez kompromisov

Kolísky Záhorská Bystrica

Nový developerský projekt, ktorý vyrastá na úpätí Malých Karpát, Kolísky, vyrieši všetky dilemy ohľadne bývania – už sa nemusíte rozhodovať, či bývať v byte či na vidieku, či v meste či v obklopení zelene.  DOMOSS je jedným z partnerov tejto novej štvrte a vďaka tomu sa môžu budúci majitelia bytov tešiť na prvotriedne zariadené kúpeľne a špičkové služby skúsených dizajnérov aj pri zariaďovaní kuchýň. A to dokonca výhodnejšie.

Kolísky Záhorská Bystrica

Zelené steny a vertikálne záhrady budú vašim druhým domovom.

Spolu s tímom dizajnérov vám pomôžeme naplniť vaše predstavy o dokonalom bývaní. Pre každého klienta máme pripravený voucher so špeciálnou ponukou ušitou na mieru:

– originálny voucher s výnimočnou ponukou iba pre klientov Kolísky

– široký sortiment doplnkov za špeciálne ceny

– špeciálna ponuka z kuchynského štúdia DOMOSS

Naša dizajnérka Mária Radošovská sa spolu s architektmi projektu postarala o návrh nadštandardnej kúpeľne. Spojenie dlhoročných skúseností so zariaďovaním interiérov najnáročnejších zákazníkov a prvotriednych značiek Villeroy & Boch, Bette a Hansa vyústilo do premyslených kúpeľňových riešení. 

Vysnívaná kuchyňa na mieru

Zariadením kúpeľne sa naše služby nekončia. Klientom poskytujeme špičkový servis aj pri zariaďovaní kuchyne a dolaďovaní celého interiéru. Poznáme projektové riešenie, komunikujeme s architektmi a práve vďaka tomu vieme splniť váš sen o perfektnom interiéri už v štádiu výstavby bez nutnosti ďalších výrazných stavebných zásahov.

Vyberte si z našej ponuky prvotriednych kuchýň SYKORA a exkluzívnych spotrebičov Miele, Siemens či BOSCH.

Tešíme sa na vašu návštevu v showroome DOMOSS na Galvaniho ulici v Bratislave.

Pozrite sa späť na