Spoznajte s nami poklady Kúpeľňového štúdia na Galvaniho v Bratislave

Úvod / Kuchyne - články / Akcie / Spoznajte s nami poklady Kúpeľňového štúdia na Galvaniho v Bratislave

V marci 2024 to v Kúpeľňovom štúdiu DOMOSS na Galvaniho ulici v Bratislave žilo. Event, na ktorý boli pozvaní architekti a developeri v sebe niesol nie len prezentáciu zaujímavostí a noviniek od značiek Villeroy & Boch a KEUCO, ale aj kopec dobrého jedla a pitia, hudby, zábavy a známostí.

Ochutnávku z prezentácie a ikonického kúpeľňového sveta ponúkame v tomto článku aj vám. No keďže osobná skúsenosť je viac než tisíc slov, budeme sa na vás tešiť v Kúpeľňovom štúdiu DOMOSS na Galvaniho v Bratislave, aby ste si všetky spomínané vzorky nábytku, vybavenia, obkladov a dlažieb prišli prezrieť na vlastné oči. Osobnú skúsenosť totiž nič nenahradí.

 

Exkluzivita, ktorú nikde inde na Slovensku nenájdete

Reč je o výnimočnom nábytkovom koncepte KEUCO Lignatur. Ide o skutočný unikát, pretože každý  kúsok sa vyrába individuálne – umývadlové zostavy, umývadlá zapustené priamo do dosky na skrinke, vysoké skrinky či lavice.

Kúsok nábytku, ktorý sa nachádza v štúdiu, je skutočne exkluzívny – vyrobený je z benátskych stĺpov a nezameniteľná kresba dreva je výsledkom pôsobenia morských živočíchov. Nenájdete dva kúsky, ktoré by boli totožné.

Vnútorné vybavenie výsuvných skriniek je prakticky vymyslené tak, aby ste si doň organizovane umiestnili všetko potrebné.

VŠETKO DOKONALE SEDÍ

V EDITION LIGNATUR sa spodné skrinky kombinujú s umývadlami z varicoru alebo z keramiky. Stojanková armatúra, ktorá bola špeciálne vyvinutá pre okrúhle umývadlá z varicoru, sa týči v strede umývadla a strhne na seba pozornosť. Umývadlá sa tiež dajú doplniť nástennými armatúrami KEUCO. Ďalšie doplnky tejto značky ucelenú harmóniu iba podporia.

Pokiaľ vás táto výnimočná séria zaujala, navštívite nás a naši dizajnéri vám povedia viac.

Keď hľadáte spojenie dizajnu a kvality, je tu Villeroy & Boch

Rozsiahla prezentácia obkladov a dlažieb od tejto renomovanej značky, rôzne farebné prevedenia, štruktúry a vzory potešili oči všetkých hostí. Obklady a dlažby Villeroy & Boch vyrába v interiérových aj exteriérových variantoch, vďaka čomu môžete mať ten istý dizajn v kúpeľni, na chodbe či v kuchyni, a zároveň ho viete potiahnuť aj na terasu – vo vnútri s úpravou pre rýchlu údržbu, vonku zase s úpravou proti šmyku.  

Názorná ukážka dlažieb s úpravou Ceramic Plus pomohla všetkým pozvaným lepšie si predstaviť, akú významnú rolu zohráva pri údržbe. Povrchová úprava odpudzuje vodu a zabraňuje nie len usádzaniu vodného kameňa, ale aj mastnoty a iných nečistôt.

Catering, hudba a zábava

Ani to na podujatí nechýbalo. Slaný aj sladký bufet, káva, limonády či vychladené prosecco spríjemnili celkovú atmosféru. Hostia sa po skončení prezentácie, občerstvili a v priateľskej a uvoľnenej atmosfére zavŕšili príjemný deň.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov