Na novú kuchyňu a kúpeľňu vám stačí iba nápad. O zvyšok sa postaráme my

Úvod / Kuchyne - články / Akcie / Na novú kuchyňu a kúpeľňu vám stačí iba nápad. O zvyšok sa postaráme my

Máte v hlave myšlienku na zariadenie novej kuchyne či kúpeľne? Navštívte štúdiá DOMOSS a nechajte sa rozmaznávať

Nepotrebujete plán. Ani návrh. Ani presnú predstavu. Stačí vám iba sen, a my sa postaráme o to, aby sa zhmotnil u vás doma. Lákavé, však? Už 2.1.2023 opäť otvárame naše kuchynské aj kúpeľňové štúdiá a začíname opäť plniť vaše predstavy o dokonalom interiéri.

Štúdiá DOMOSS pre vás na mieru vyriešia kuchyne a interiér značky Sykora z prvotriednych materiálov a s kvalitnými spotrebičmi, rovnako ako aj kúpeľne svetových značiek v rôznych cenových kategóriách, s dôrazom na šetrenie vody a dobrú údržbu. Okrem toho vieme pre vás zrealizovať aj obývačky, spálne, šatníky či detské izby. V našej ponuke nájdete taktiež moderné obklady a dlažby do interiéru aj exteriéru. 

Všetko máte bez starostí

Počas celého procesu sa môžete obracať na svojho dizajnéra v prípade akýchkoľvek otázok. Poskytneme vám poradenstvo v oblasti ergonómie, dizajnu, starostlivosti o kuchyňu a kúpeľňu či predstavíme funkcie vašich nových spotrebičov. Zabezpečíme pre vás kompletný servis počas celej doby plánovania a realizácie.

Zverte svoj nový domov odborníkom. Navštívte naše kuchynské a kúpeľňové štúdiá v Bratislave, Trnave, Piešťanoch a Trenčíne a my vám pomôžeme splniť vaše sny o peknom bývaní.

Ako prebieha celé riešenie kuchyne či kúpeľne?

Všetko sa začína konzultáciou v našom štúdiu. Naši odborní predajcovia – dizajnéri zistia na základe rozhovoru s vami vaše potreby, vkus aj štýl. Vypracujeme pre vás vizualizáciu novej kuchyne a kúpeľne a doladíme spoločne s vami všetky zmeny a detaily. Po objednávke vyriešime kompletnú dopravu kuchyne a kúpeľne k vám domov. Pri kuchyni zastrešíme celý proces montáže. Pri kúpeľni vám poskytneme všetky potrebné technické podklady a vieme vám tiež odporučiť špičkových montážnikov.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov