Kúpeľňové štúdio v Piešťanoch má pre vás zľavu aj darček

Úvod / Kuchyne - články / Akcie / Kúpeľňové štúdio v Piešťanoch má pre vás zľavu aj darček

Kúpeľňové štúdio DOMOSS v Piešťanoch je zo všetkých našich štúdií najnovšie zrekonštruované, zároveň má ale najdlhšiu históriu. Už od roku 1995 v ňom predajcovia-dizajnéri pomáhajú zákazníkom realizovať predstavy o vysnívanej kúpeľni a vďaka nedávnej rekonštrukcií v ňom zároveň nájdete vystavený najnovší koncept kúpeľňových kójí. Navštívte nás na Bratislavskej 11/a v OC DOMOSS na prvom poschodí, priamo nad kuchynským štúdiom. Inšpirujte sa obkladmi, sanitárnou keramikou, vaňami, sprchovými kútmi, poraďte sa s našimi dizajnérkami a spolu s nimi vyriešte kúpeľňu vašich snov. Do 30.11. máme pre vás navyše špeciálnu ponuku:

Ku kúpeľni nad 3000 eur dostanete batériu v hodnote 100 eur ako darček

Uplatnite si zároveň vianočnú zľavu až do 30%

Využite našu výhodnú ponuku – zadovážte si vysnívanú kúpeľňu lacnejšie, a ešte aj s darčekom navyše. Tieto Vianoce tak môžu byť ako škatuľky. Investujte do vášho interiéru teraz  a užívajte si dokonalú kúpeľňu dlhé roky. V kúpeľni sa začína a končí náš deň, preto je dôležité mať ju presne takú, akú ju chceme a potrebujeme.

Navštívte kúpeľňové štúdio DOMOSS na Bratislavskej 11/a v Piešťanoch, v OC DOMOSS na prvom poschodí a naše dizajnérky sa postarajú o to, aby sa vaše predstavy stali realitou.

Máte záujem? Napíšte nám!

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:


    osobných údajov