Kuchyňa a kúpeľňa je základom každého útulného domova

Úvod / Kuchyne - články / Akcie / Kuchyňa a kúpeľňa je základom každého útulného domova

Čo robí domov domovom?

Kuchyňa, v ktorej rozvoniava koláčik a kde sa stretne celá rodina. Miesto pre rozhovory a drobné pôžitky. Kvalita, na ktorú sa dá spoľahnúť, dizajn, ktorý nezovšednie ani po dekádach a dokonalá ergonómia, vďaka ktorej môžete prechádzať od skrinky ku skrinke plynule a bez námahy.

Kúpeľňa. Miesto, kam sa radi vraciate pre zrelaxovanie po náročnom dni alebo pre nový príval energie.  Priestor, ktorý dýcha atmosférou a odkiaľ vždy vychádzate ako znovuzrodený. Kvalita renomovaných svetových značiek, moderné technológie, riešenia na úsporu vody či dokonalý dizajn, ktorý bude presne odrážať váš štýl.

Pri kuchyni a kúpeľni to nekončí

Zariaďujete byt či staviate dom? Chcete vniesť do interiéru jednotný štýl, ktorý krásne prepojí všetky miestnosti? V našich štúdiách vám vieme navrhnúť aj obývačku, spálňu, detskú izbu či šatník presne na mieru. Nemusíte chodiť inam. U nás vyriešite pod jednou strechou celý interiér.

Vnútri, aj vonku

Žiaden dom nie je kompletný bez krásneho a praktického exteriéru. Prejdite očami po obloženej bočnej stene domu, nadväzujte plynule na protišmykový dlažbu na terase a nechajte sa pohľadom pozvať až dnu, kde môže jednotný štýl nenútene nadväzovať. Navrhneme vám vnútorné a vonkajšie dlažby či obklady tak, aby celý dom hral v jednom tóne.

Spoľahnite sa na odborníkov

Navštívte nás v sieti kuchynských a kúpeľňových štúdií DOMOSS v Bratislave, Trnave, Piešťanoch či Trenčíne. Zverte svoj nový domov do rúk odborníkov s vyše 30 ročnými skúsenosťami na trhu bývania. 

Kompletný servis

Zahoďte všetky starosti a nechajte sa iba rozmaznávať. Vďaka osobnému prístupu našich dizajnérov, ktorí vás prevedú celým procesom plánovania nemusíte riešiť nič navyše. Všetko zvládnete pod jednou strechou. Začíname 3D vizualizáciou a následne zabezpečíme dopravu aj montáž, prípadne vieme odporučiť špičkových majstrov. 

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov