6 tipov na kúpeľňu snov od Hansgrohe

Úvod / Kuchyne - články / Akcie / 6 tipov na kúpeľňu snov od Hansgrohe

Vystavené modely batérii, umývadiel či nábytku značky Hansgrohe nájdete v každom našom kúpeľňovom štúdiu. Odporúčame vám však predovšetkým Kúpeľňové štúdio na Galvaniho v Bratislave, kde nájdete aj kúsky z najnovšieho konceptu kúpeľní, v rámci ktorého Hansgrohe poníma kúpeľňu ako komplexný zážitok. Namiesto individuálnych riešení produktov sa zameriava na holistickú skúsenosť. S pomocou tohto konceptu pre vás vieme v našich štúdiách vytvoriť dokonale zladené interaktívne prostredie, ktoré bude spĺňať všetky potreby majiteľov. Navštívite nás a prezrite si kúsky nábytku, umývadiel a batérii na vlastné oči.

Hoci sme každý unikátny originál so špecifickými potrebami, ponúkame vám 6 tipov na kúpeľňu snov, ktoré vás môžu inšpirovať. Neváhajte sa poradiť s našimi návrhármi, aké prvky zvoliť, aby kúpeľňa spĺňala predovšetkým vaše predstavy.

Pre milovníkov rodinného života a odvážneho kontrastu

Tejto kúpeľni dominuje industriálny štýl. Tyrkysová tapeta definuje kúzlo miestnosti a vnáša živú atmosféru. Tmavé veľkoformátové dlaždice s ňou kontrastujú a celú miestnosť uzemňujú. Každý člen rodiny si tu môže dobiť baterky a zahodiť starosti. A ak sem občas predsa vkĺzne trochu rodinného chaosu, nevadí – kúpeľňa sa totiž stane ihriskom s jediným pravidlom – vytvárať nezabudnuteľné spoločné zážitky.


Pre kreatívnych umelcov s bohatou predstavivosťou

Táto malá oáza má unikátny charakter a urobí dojem hneď na prvý pohľad. Je inšpirovaná jednoduchou eleganciou škandinávskeho dizajnu, do ktorého sú jemne a vkusne zasadené živé prvky v pastelových farbách. Každý kúsok tohto priestoru dýcha osobitým charakterom majiteľa, ktorý tu môže denne nabrať nie len dávku relaxu a pohody, ale aj kreativity a inšpirácie. Ak ste dušou umelec, môžete to krásne prejaviť aj vašou kúpeľňou.

Pre rodinné tipy

Plná farieb, ale aj prírodných materiálov. Táto kúpeľňa inšpiruje majiteľov vymaniť sa z nudy každodenných rutín. Ponúka priestor na rozlet fantázie a zároveň aj vďaka rastlinám poskytuje útulný pocit domova. Mierne oblé tvary sanitárnej keramiky pôsobia prívetivo najmä pre najmenších členov rodiny.  Taktiež sa v tejto nachádza množstvo úložného priestoru. Kúpeľňa, ktorá je praktickou, peknou a zároveň pohodlnou miestnosťou v dome.

Pre dobrodruhov – cíťte sa ako na nekonečnej dovolenke

Kúpeľňa dizajnovaná pre ľudí, ktorí potrebujú pohodlie a ocenia funkcionalitu. Výsledkom je priestor, ktorý pozdvihuje lásku k dizajnu, čistote a individualizmu a zároveň je inšpirovaný tými najkrajšími miestami na zemi. Čisté línie, úderný kontrast a dômyselná kombinácia materiálov, farieb a exotických prvkov povzbudzuje k nekončiacemu relaxu ako na vytúženej dovolenke.

 

Pre milovníkov čistého dizajnu

Kúpeľňa dizajnovaná tak, aby ponúkala množstvo  otvoreného priestoru a slobodu pohybu. Je elegatntá a zároveň hravá, minimalistická a zároveň útulná. Čistý priestor neznamená, že je prázdny – aj takto navrhnutej kúpeľni veľmi svedčia fotorámiky, obrazy, vázičky či koberec.

Pre milovníkov technického minimalizmu

V tejto kúpeľni sa minimalistický dizajn stretáva s maximom komfortu a funkcionality, čo má blahodarný efekt na psychickú pohodu majiteľov. V kombinácii s modernými prvkami digitálnej technológie je táto kúpeľňa rajom pre všetkých milovníkov smart domácnosti. Vychutnáte si tu celkom unikátny, zmyslový pôžitok z farieb, zvukov aj vody.

Máte záujem? Napíšte nám!

Vyberte preferované štúdio

  Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

  Mám zájem o:

  osobných údajov

   Mám zájem o:

   osobných údajov

    Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

    Mám zájem o:

    osobných údajov

     Chcem kontaktovať štúdio (povinné):

     Mám zájem o:

     osobných údajov